Ben jij op zoek naar persoonlijke begeleiding om de uitdagingen van ADHD aan te pakken? Bij Beeldend Inzicht sta ik voor je klaar. Hier vinden beelddenkers en mensen met ADHD of leerproblemen een veilige plek voor coaching. Mijn naam is Anke van de Laar, en ik bied 1 op 1 ADD en ADHD coaching aan voor zowel volwassenen als kinderen die vastlopen in werk, school of die worstelen met het vinden van structuur in hun leven door ADHD klachten.
3 tot 5 procent van de bevolking wordt gediagnosticeerd met ADD of ADHD.
ADHD wordt gekenmerkt door hyperactiviteit, impulsiviteit en aandachtsproblemen. Denk hierbij o.a. aan rusteloosheid en moeite hebben met stilzitten. Snel afgeleid raken, hyperactiviteit en dagdromen kan een probleem veroorzaken bij dagelijkse activiteiten. Een ADHD’er is een beelddenker, en beelddenken is een kracht die ik je kan leren gebruiken om meer structuur aan te brengen in je leven. Zo verminder je tegelijkertijd je ADHD klachten. Ik wil je graag begeleiden in dit proces! Neem geheel vrijblijvend contact met mij op om de mogelijkheden te bespreken.
Heb jij dagelijks te maken met de uitdagingen van ADD of ADHD klachten? Ik ben hier om je te begeleiden meer orde en balans te creëren. Door de juiste structuur aan te brengen, overzicht te krijgen en zelf de controle te nemen, kunnen de positieve aspecten van ADHD sterker naar voren komen. Mijn persoonlijke begeleiding is gericht op beelddenkers. Bij Beeldend Inzicht gaat het om jouw persoonlijke reis naar balans en kracht. Laten we samen werken aan een positieve verandering.
Je kunt Beeldend Inzicht bereiken door te mailen naar info@beeldendinzicht.com of onderstaand contactformulier in te vullen. Je kunt ook bellen naar 0411-768080 of 06-20889433.
Naast deze zeer effectieve tools, beheersen klanten van het ADD/ ADHD programma concepten die gedrags-/ levenssituaties aanpakken, met behulp van de Davis® Concepten. Enkele van deze concepten zijn:
Het Davis® ADD/ ADHD programma duurt minimaal 42 uur, de tijdsduur is afhankelijk van de cliënt en de lengte van iedere sessie. De optimale lengte van een sessie is 3 uur.
De investering:
Beroepsmatige dienstverlening aangeduid als Davis®, Davis Dyslexia Correction®, Davis Symbol Mastery®, en Davis Orientation Counseling® mag uitsluitend verleend worden door mensen die opgeleid en gecertificeerd zijn door de Davis Dyslexia Association International.
© Beeldend Inzicht 2023